GAE s.r.o.
IČO: 034 94 446
DIČ: CZ03494446
IČZ: 34219000
e-mail:
info@gae.cz
ID datové schránky: i5hq9nh
Adresa: Řečička 782/III,
377 01 Jindřichův Hradec

Další kontaky viz dále či podrobněji menu Kontakty
GDPR: Tento web neshromažďuje žádné informace o svých uživatelích.

Jihočeský kraj - Aktuální informace ke COVID-19

MPSV rozesílá datovou schránkou: Informace MPSV ke koronaviru a pracovněprávním souvislostem.

Upozornění
Vzhledem k útokům SPAM na naši doménu a zapnuté ochraně se mohou některé e-maily označit automatickou ochranou nesprávně jako SPAM (typicky free e-mail s doménou c-box.cz, řeší se) a tím "spadnout" mezi desítky až stovky e-mailů nevyžádané pošty. Tím se může takový e-mail při kontrole nevyžádané pošty přehlédnout a neoznačí se jako "Není nevyžádaná pošta", tedy se ztratí. Bohužel kriminalita na internetu se zatím moc neřeší a ani evropské právo na domény registrované například v Panamě nedosáhne.

Zdravotnické stránky

https://www.zdravcentra.cz – Zdravcentra.cz – Portál o zdraví, zdravotnictví a léčivech pro laiky i odborníky, ISSN: 1214-3227, provozovatel: Zentiva
http://www.medicina.cz – První český zdravotnický portál
http://www.medop.cz – Zdravotnický portál (České i zahraniční ZP)

http://www.zdn.cz – Zdravotnické noviny, Mladá Fronta, a.s., ISSN 1214-7664, týdeník, archiv (také http://www.zdravotnickenoviny.cz, http://www.zdravotnicke-noviny.cz)
http://ww.zdravky.cz – Zdravotnické noviny, Ambit Média, a.s., týdeník

http://www.ebscohost.com/dynamed – databáze DynaMed, placená s Free Trial a popisem
http://www.nlk.cz – Národní lékařská knihovna s informačními zdroji

http://www.ordinace.cz – nabízí výběr lékařů a možnosti objednání na určitou hodinu a to buď webovým formulářem nebo mailem.  Objednání není nijak chráněno proti zneužití. U některých odborných lékařů  jsou nabízeny časy po 15 minutách, což by znamenalo, že za 8 hodin by odborný lékař provedl zákroků 32 pacientů, tedy je otázka, co se vlastně na objednání nabízí.
http://www.ordinace.com – nabízí se webové stránky, kde ji můžete najít nějakého lékaře a jeho telefon. S porovnáním s výše uvedeným webem a se stránkami zdravotních pojišťoven tento web nenabízí kromě telefonu nic jiného.

 

Aktualizace Pokorný 7.2.2010

Stránky